سراتوس

تاریخ: 18 May 2011 ساعت: 11:56 بازدید: 344 نویسنده: سراتوس

آهنگ احمد ظاهر با سبک رایج روز

 

 


آهنگ-احمد-ظاهر-با-سبک-رایج-روز آهنگ-احمد-ظاهر-با-سبک-رایج-روز آهنگ-احمد-ظاهر-با-سبک-رایج-روز آهنگ-احمد-ظاهر-با-سبک-رایج-روز آهنگ-احمد-ظاهر-با-سبک-رایج-روز امتیاز : 506 دیدگاه(0)

تاریخ: 18 May 2011 ساعت: 09:15 بازدید: 217 نویسنده: سراتوس

طاهر خاور نام نوی، ستاره ی نو درخشی در دنیای موسیقی افغانستان به ویژه جامعه ی هزاره که در دیار دور از وطن شگفته و با حنجره ی گیرایش علاقمندان روزافزونی را از آن خود ساخته است. وی که در ایران متولد شده و در همانجا دانش موسیقی را فرا گرفته به اختراع سبک نوی در موسیقی الکتریک-فلکلوریک هزارگی تحولی شگفتی در عرصه ی موسیقی هزارگی به وجود آورده است که دید اکثر کسان را در مورد موسیقی هزارگی تغییر داد.

مردم  پیش از آن که زیادتر علاقمند آهنگهای محلی نبودند، با دانش نوی که طاهر خاوری روح و روان این فرهنگ دست نخورده را که رو به فراموشی بود آرایش داد و مردم یکبار دیگر این فرهنگ غنی را از طریق ساز و آواز خاوری با یک نگرش شیفته به فرهنگ مورد پسند قرار دادند.

و مه هم چند تا از آهنگهایی که توسط طاهر خاوری خوانده و ساخته شده است برای شما در دانلود قرار دادیم.

 

Taher khavari

 

آهنگها همه بین یک فولدر زیپ شده.

ابتدا فایل آن را با win rar خارج (extrat) کنید.

حجم فایل: 13 میگا بایت

دانلودبا لینک مستقیم دنلود کنید


آهنگهای-فوق-العاده-زیبا-از-طاهر-خاوری آهنگهای-فوق-العاده-زیبا-از-طاهر-خاوری آهنگهای-فوق-العاده-زیبا-از-طاهر-خاوری آهنگهای-فوق-العاده-زیبا-از-طاهر-خاوری آهنگهای-فوق-العاده-زیبا-از-طاهر-خاوری امتیاز : 592 دیدگاه(0)

تاریخ: 18 May 2011 ساعت: 09:37 بازدید: 280 نویسنده: سراتوس

آموزش جاوا اسکریپ حاوی 3 کتاب قدم به قدم اما متفاوت

جاوا اسکریپت

 

JavaScript_Programmingموضوعات:برنامه نویسی ,
آموزش-جاوا-اسکریپ آموزش-جاوا-اسکریپ آموزش-جاوا-اسکریپ آموزش-جاوا-اسکریپ آموزش-جاوا-اسکریپ امتیاز : 809 دیدگاه(0)

تاریخ: 18 May 2011 ساعت: 07:45 بازدید: 156 نویسنده: سراتوس

 

انترنت دانلود منیجر (مدیریت دانلود) یکی از قدرت مندترین ابزار دانلودی است که تا هنوز در عرصه ی نرم افزارهای دانلود مشاهده شده است.

با نرم افزار به محض اینکه ویدیوی مورد نظر را Play کنید قادر به دانلود آن هستید.

این سایت هم یکی از به روز ترین نسخه این نرم افزار را همراه با Keygen فعال سازی در خدمت شما آماده ی دانلود قرار می دهیم.

 

IDM

 

دانلود دانلود با لینک مستقیم 

Size: 5 MB


Internet-Download-Manager-6.05-Build-11-Final Internet-Download-Manager-6.05-Build-11-Final Internet-Download-Manager-6.05-Build-11-Final Internet-Download-Manager-6.05-Build-11-Final Internet-Download-Manager-6.05-Build-11-Final امتیاز : 423 دیدگاه(0)

تاریخ: 18 May 2011 ساعت: 09:16 بازدید: 47 نویسنده: سراتوس

(به نقل از بی بی سی)

 

 

چین از نظر تولید تحقیقات علمی می تواند در سال ۲۰۱۳، یعنی به مراتب زودتر از آنچه قبلا تصور می شد، از آمریکا پیشی بگیرد.

این، نتیجه گیری یک تحقیق عمده است که توسط آکادمی ملی علوم بریتانیا، به نام انجمن سلطنتی انجام گرفته است.

به نظر می آید کشوری که روزی قطب نما، باروت، کاغذ و چاپ را اختراع کرد، بار دیگر و به زودی از نظر علمی، در صدر قرار خواهد گرفت.

تحلیل و تفسیر این تحقیق، که یکی از معیارهای مهم سنجش تلاش های علمی است، نشان می دهد که چین از نظر علمی در سال های اخیر جهش بسیار چشم گیری داشته است. در این تحقیق، دستاوردهای علمی چین با آمریکا، اروپا و ژاپن مقایسه شده است.

آماری که در این تحقیق ارائه شده است، بر اساس تعداد مقالات علمی است که در نشریه های معتبر بین المللی منتشر می شود.

'جای تعجب نیست'

در سال ۱۹۹۶، سال آغاز این تحقیق، آمریکا ۲۹۲،۵۱۳ مقاله علمی منتشر کرد، که بیش از ده برابر مقالات علمی چین بود (۲۵،۴۷۴).

تا سال ۲۰۰۸، تعداد مقالات آمریکا کمی افزایش یافت و به بیش از ۳۱۶ هزار رسید، در حالیکه تحقیقات علمی منتشر شده چین به بیش از هفت برابر رسید.

در پیش بینی های قبلی و براساس رشد علمی که برای چین در نظر گرفته شده بود، تصور می شد که چین احتمالا بعد از سال ۲۰۲۰ میلادی از آمریکا جلو بیافتد.

اما تحقیق جدید نشان می دهد که چین بعد از پیشی گرفتن از بریتانیا، دومین کشور بزرگ تولید کننده تحقیقات علمی، تا دو سال دیگر می تواند از آمریکا هم سریعتر در این زمینه پیشرفت کند.

پروفسور کریس لوولین سمیت، مسئول ارشد تهیه این تحقیق، می گوید: "با توجه به میزان سرمایه گذاری چین در زمینه تحقیق و توسعه، از شنیدن این پیش بینی تعجب نکردم."

دولت چیناز سال ۱۹۹۹ به بعد میزان سرمایه گذاری در این زمینه را سالانه بیست در صد افزایش داده است و این رقم اکنون به بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار رسیده است. در سال ۲۰۰۶ در حدود یک و نیم میلیون دانشجوی چینی در رشته های مهندسی از دانشگاه ها فارغ التحصیل شدند.

در این تحقیق تاکید شده است که دستاوردهای علمی آمریکا در مجموع کاهش نخواهد یافت و در عین حال کشورهایی مانند ژاپن فرانسه هم این فرصت را خواهند داشت تا با چین به رقابت بپردازند.

پوفسور لوولین سمیت می گوید: "اما کاملا مشخص است که چین به القوه می تواند در آینده نزدیک و یا نه چندان دور، از آمریکا جلو بیفتد".


چین-از-نظر-تحقیقات-علمی-'از-آمریکا-پیشی-خواهد-گرفت' چین-از-نظر-تحقیقات-علمی-'از-آمریکا-پیشی-خواهد-گرفت' چین-از-نظر-تحقیقات-علمی-'از-آمریکا-پیشی-خواهد-گرفت' چین-از-نظر-تحقیقات-علمی-'از-آمریکا-پیشی-خواهد-گرفت' چین-از-نظر-تحقیقات-علمی-'از-آمریکا-پیشی-خواهد-گرفت' امتیاز : 340 دیدگاه(0)

آخرین مطالب

دوشنبه 06 آبان 1392
سه شنبه 23 مهر 1392
یکشنبه 20 اسفند 1391
سه شنبه 08 اسفند 1391
پنجشنبه 26 بهمن 1391
پنجشنبه 26 بهمن 1391
شنبه 23 دی 1391
سه شنبه 02 خرداد 1391
پنجشنبه 22 دی 1390
سه شنبه 04 بهمن 1390

مطالب محبوب

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390
یکشنبه 25 اردیبهشت 1390
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390
پنجشنبه 22 دی 1390
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390

صفحات مطالب